شرط می بندم که اگر به آقای کلهر چماق و اسلحه بدهید وسط خیابان انقلاب آدم می کشد

واقعا مملکت جالبی داریم. مشاور رسانه ای (مثلا شخصیت فرهنگی!) رئیس جمهور شدیدا محبوب، خیلی راحت به منزل همسر سابقش (طبق ادعای قبلی خودش) رفته و اعمالی را مرتکب می شود که در باور کسی نمی گنجد. دیروز در خبرها بود که یک مرد اسکاتلندی بخاطر فریاد کشیدن بر سر طوطی خودش دو روز زندانی شد. راستی اگر این اتفاق در اسکاتلند می افتاد با جناب کلهر چه می کردند؟ کدام جامعه به مدینه النبی نزدیکتر است، ایران یا اسکاتلند؟

بیاید فقط برای چند ثانیه تصور کنیم که آقای کلهر مسلح شود، چه اتفاقی می افتد؟ حاضرم شرط ببندم در وسط همین میدان انقلاب گروه گروه آدم می کشد. این جماعتی که دور احمدی نژاد را گرفته اند مانند خود او اصلا از جنس دیگری هستند. فراموش نکرده ایم همین چند روز پیش را که مسئول بلند پایه سفارت ایران در فرانسه چگونه مردم کشور خودش را با فحشهای ناموسی آنچنانی نواخت و مورد لطف قرار داد.

خوشحالم که نسل ما مدت زیادی است که برائت خود را از این جرثومه های فساد  نشان داده و همچون همان جوان رعنای ایرانی در پاریس پاسخ هتاکی ها ی این پست فطرتها را با ادبیات سبز خود به بهترین نحو و با زبان فاخر میدهد. شکوه این عمل مسلما در روز بیست و دو بهمن نیزمتجلی خواهد شد

Advertisements

3 thoughts on “شرط می بندم که اگر به آقای کلهر چماق و اسلحه بدهید وسط خیابان انقلاب آدم می کشد

 1. Amir says:

  Harf haye shoma dorost, va mamnon vali dar morede eskatland ya keshvar haye Erope beheton begham ke:
  Azizam inja in khabara nist ke sare toti dad bezani va beri zendon. Inja bara inke range postet sefid nist va moye saret siyahe ya ba chago mizananet ya ba tokhme morg age khili ba frhang bashan. dar zemn dar Australia az har 5 dokhtar bache 1 donashon dar bachegi tavasote azaye familesh behesh tazavoz shode!!!!! Bazam tashakor mikonam az maghalat vali biya kharej az keshvar on vaght mifahmi ma irani ha cheeeeeeeee ghadr ba farhangim, ziyadam be tablighat ghosh nakon.

 2. Ali says:

  دوست محترم
  خیلی ممنون از اظهار نظر شما
  در حال حاضر که من با شما صحبت می کنم در کشور کانادا هستم و در طی چند سالی که در اینجا بوده ام هیچوقت رفتارهای مشابه آنچه شما می گویید با من نشده است.
  در ضمن منظور من از مثال اسکاتلند که آوردم این بود که بگویم مفهوم خشونت و عوارض آن (حداقل برای شهروندهای خود آن کشور) چقدر در جامعه ما و آنجاها متفاوت است

 3. Farhad says:

  آقای امیر خان:
  طوری صحبت کردی که حس کردم شما در افغانستان زندگی می کنید. من الان مدت 5 سال که در اروپا هستم و چنین چیزی را ندیدم. اگر هم کسی به ما سوءظن داشته باشد به خاطر اعمال تروریستی امثال احمدی نژاد است.
  با این ادبیات چاله میدانی و غیر دیپلماتیک ایشان انتظار دیگری از اورپاییان داری؟؟
  hope to revise your mind dude.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: